O nas

Szanowni Państwo!

Zakład Pogrzebowy z siedzibą w Warszawie jest firmą, która zajmuje się profesjonalną i rzetelną obsługą ceremonii pochówku. Wśród usług świadczonych przez naszą firmę znajdziecie Państwo krajowy i międzynarodowy transport zwłok, możliwość wyboru trumny czy urny, kompleksowe przygotowanie ceremonii ostatniego pożegnania zmarłego, zakup kwiatów, a także wzniesienie nagrobka i krzyża. Przyjdziemy Państwu z pomocą zarówno jeśli planujecie tradycyjny pochówek, jak i kremację.

 

Klientom naszego zakładu zapewniamy kompleksowy zakres usług związanych z organizacją pochówku i transportem zwłok. Rozumiemy doniosłość ceremonii pogrzebowych i zdajemy sobie sprawę z uczuć, z jakimi zmagają się bliscy zmarłych, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu przejście przez te ciężkie chwile.

Dla pracowników Zakładu Pogrzebowego w pracy najważniejszy jest profesjonalizm świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zadbać o właściwą atmosferę podczas ceremonii pogrzebowych i rzetelnie dopracować wszystkie szczegóły jej przebiegu.

Zakład Pogrzebowy świadczy swoje usługi w Warszawie (Bemowo, Bielany, Ochota, Śródmieście, Targówek, Włochy, Żoliborz, Wola) a także w jej najbliższych okolicach.